| Malzeme | Paslanmaz Çelik/Porselen |
|---|---|
| Rating Voltajı | 12KV |
| Uygulama | Açık dağıtım |
| Paketleme | Tahta sandık ambalajını ihraç et |
| Rakım | ≤3000m |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik+Seramik |
|---|---|
| Standart | GB1984-2003 |
| Ticaret Modu | EXW |
| Miktar | 1 takım + 3 birim |
| Sıklık | 50Hz |
| Mekanik Yaşam | 10000 kez |
|---|---|
| Ticaret Modu | EXW |
| Ürün Adı | Yüksek Gerilim Vakumlu Devre Kesici |
| Standart | IEC62271-100 |
| Anahtar kelimeler | Şalter |
| Ürün Adı | ZW20-12(F) Sınır Yük Anahtarı |
|---|---|
| Görev | GÜÇ DÜĞMESİ |
| mekanik ömür | 10000 kez |
| Uygulama | Dağıtım sistemi |
| Yapı | Sabit tip |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik+Seramik |
|---|---|
| Türü | vakum devre kesici |
| Liman | Çin'deki Ana Liman |
| Renk | Gri |
| Kullanımı | Yüksek voltaj |
| Çevre sıcaklığı | -45 ℃ -40 ℃ |
|---|---|
| Avantaj | Küçük boy |
| Rakım | ≤3000m |
| Renk | Gri |
| Standart | GB/T11022-1999 |
| Kullanımı | Yüksek voltaj |
|---|---|
| Paketleme | Tahta sandık ambalajını ihraç et |
| Ticaret Modu | EXW |
| Uygulama | Trafo Merkezi |
| Frekans Değerlendirmesi | 50Hz |
| Türü | Sınır yük anahtarı |
|---|---|
| Standart | IEC62271-100 |
| Uygulama | Elektrik dağıtımı |
| Rating Voltajı | 12KV |
| Min.Sıcaklık | -40°C |
| İsimlendirilmiş voltaj | 12KV |
|---|---|
| Anma akımı | 630A/1250A |
| Kutup | 3 direk |
| Paketleme | Tahta sandık ambalajını ihraç et |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik+Porselen |
| Türü | vakum devre kesici |
|---|---|
| İsimlendirilmiş voltaj | 12KV |
| Anma akımı | 630A/1250A |
| Net Ağırlık | 180kg |
| Paketleme | Tahta sandık ambalajını ihraç et |