| Malzeme | Seramik+Paslanmaz Çelik+Çelik |
|---|---|
| Maks. Gerilim | 36kV |
| Derecelendirme Akımı | 1000A |
| Kullanımı | kırma/bağlama |
| Rüzgar hızı | 700 Pa |
| Maksimum akım | 1250A |
|---|---|
| Güncel Beğeni | 630A |
| Max. Voltaj | 36kV |
| Rating Voltajı | 12KV |
| Maksimum Sıcaklık | 40°C |
| Maks. Gerilim | 36kV |
|---|---|
| Güncel Beğeni | 1000A |
| Özellik | kolay kurulum |
| Rakım | 1000m'yi aşmayan |
| Sıcaklık | -30 ℃ -40 ℃ |
| Türü | AC Güç Dış Bağlantı Ayırıcı Anahtarı |
|---|---|
| Uygulama | Dış mekan elektrik trafo merkezi |
| Anahtar kelimeler | Dış Mekan Ayırıcı Anahtar |
| Özellik | Portatif |
| Güncel Beğeni | 1250A |
| Anma akımı | 630A |
|---|---|
| Mekanik Yaşam | 50 |
| Ürün Adı | GW9-10 Dış Mekan Ayırıcı Anahtarı |
| Liman | Çin'deki Ana Limanlar |
| Miktar | 1 grup için 3 birim |
| Standart | GB/T311.6-2005 |
|---|---|
| Maksimum Sıcaklık | 40°C |
| Rating Voltajı | 12KV |
| Güncel Beğeni | 1000A |
| Örnek | Siparişten sonra ücretsiz |
| Türü | Dış mekan vakumlu devre kesici |
|---|---|
| Liman | Çin'deki Ana Liman |
| Kullanımı | Dış Mekan Koruması |
| Maks. Gerilim | 15 kv |
| Maksimum akım | 1250A |
| Ürün Adı | ZW32-12 Vakum Devre Kesici |
|---|---|
| Standart | GB1984/GB11022 |
| Anahtar kelimeler | Yüksek gerilim direğine monte devre kesici |
| Rating Voltajı | 12KV |
| Miktar | 1 takım + 3 birim |
| Anma akımı | 630A/1000A/1250A |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz Çelik+Seramik |
| Kutup Sayısı | 3 direk |
| Ürün Adı | Vakumlu devre kesici/Kancalı anahtar |
| Ticaret Modu | EXW |
| Güncel Beğeni | 630A/1250A |
|---|---|
| Kutup | 3 direk |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik+Porselen |
| Miktar | 2 (1 birim+1 takım) |
| Uygulama | Endüstriyel Dağıtım |