| Mevcut | 630A/1000A/1250A |
|---|---|
| Voltaj | 12kV-36kV |
| Anahtar kelimeler | Dış Mekan Ayırıcı Anahtar |
| Malzeme | Seramik/Çelik |
| Renk | Gri |
| Anma akımı | 630A/1000A/1250A |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı | -30°C~+40°C |
| İsimlendirilmiş voltaj | 12KV |
| Görev | İzolasyon Kontrolü |
| Malzeme | Porselen |
| Malzeme | Seramik |
|---|---|
| İsimlendirilmiş voltaj | 12kV-36kV |
| Kurulum ortamı | Dışarıda |
| Kullanımı | Son Dakika |
| Ürün Türü | Dış Mekan Ayırıcı Anahtar |
| Renk | Gri |
|---|---|
| Malzeme | Porselen |
| Anma akımı | 630A |
| Kutup | 1p |
| Mekanik Yaşam | 50 |
| Mevcut | 630A~1250A |
|---|---|
| Voltaj | 12kV~36kV |
| Sıklık | 50Hz |
| mekanik zaman | 50~80 kez |
| Rakım | ≤1000m |
| sıralama | GW9-10 Yüksek gerilim izolatör anahtarı |
|---|---|
| Malzeme | Porselen izolatör/Paslanmaz Çelik/Çelik |
| Kullanımı | Koruma |
| İsimlendirilmiş voltaj | 12KV |
| Anahtar kelimeler | Dış Mekan Vakum Devre Kesici/Yüksek Gerilim İzolatör Anahtarı |
| Renk | Gri |
|---|---|
| Güncel Beğeni | 630A |
| Rüzgar hızı | 700 Pa |
| Anahtar Kelime | Dış Mekan Ayırıcı Anahtarı |
| Paketleme | ahşap kasa |
| Maks. Akım | 1250A |
|---|---|
| Rakım | ≤1000m |
| Max. Voltaj | 36kV |
| Renk | Gri |
| Anahtar kelimeler | Dış Mekan Ayırıcı Anahtar |
| Anma akımı | 1000A |
|---|---|
| Ürün Türü | Kancalı Anahtar |
| Ticaret Koşulları | EXW |
| Malzeme | Porselen |
| Sıklık | 50/60hz |
| Türü | Yüksek gerilim Havai Bağlantı Kesme Şalteri |
|---|---|
| Uygulama | Dışarıda |
| Anahtar kelimeler | Kancalı Anahtar |
| Güncel Beğeni | 1250A |
| Malzeme | Porselen/paslanmaz çelik/çelik |