| Anma akımı | 1000A |
|---|---|
| Uygulama | Trafo merkezi |
| Rakım | ≤1000m |
| Maksimum Sıcaklık | +40°C |
| Deprem Şiddeti | 8 SEVİYE |
| Malzeme | Porselen |
|---|---|
| Anma akımı | 1000A |
| İsimlendirilmiş voltaj | 12kV |
| Kutup Numaraları | 1p |
| Mekanik Yaşam | 50 |
| İsimlendirilmiş voltaj | 12kV-36kV |
|---|---|
| Mekanik Yaşam | 50 |
| Renk | Gri |
| Liman | Shenzhen/Guangzhou |
| Güncel Beğeni | 1000A |
| Color | Grey |
|---|---|
| Quantity | 1 |
| Weight | 165kg |
| Rated Frequency | 50Hz |
| Keyword | High Voltage Vacuum Circuit Breaker |
| MOQ | 1 Group |
|---|---|
| Name | ZW20-12(F) high voltage vacuum circuit breaker |
| Application | High voltage substation |
| Trade Mode | EXW |
| Keyword | vacuum circuit breaker |
| Anma akımı | 1000A |
|---|---|
| Mekanik Yaşam | 50/50/80 |
| Kullanımı | Kesmek veya bağlamak |
| Ürün modeli | GW9-10/1000A |
| Ticaret Koşulları | EXW |
| Quantity | 1group (1set+3 units) |
|---|---|
| Quality | High |
| Frequency | 50Hz |
| Application | High voltage substation |
| Temperature | -40℃-70℃ |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik+Seramik |
|---|---|
| Voltaj derecesi | 12KV |
| Uygulama | Vakum altında devre kesme |
| Paketleme | Tahta sandık ambalajını ihraç et |
| Frekans Değerlendirmesi | 50Hz |
| Adı | ZW32-12(F) Kutup tipi devre kesici |
|---|---|
| Malzeme | Çelik/Seramik/Paslanmaz çelik |
| Türü | Yüksek gerilim/dış mekan |
| Miktar | 1 takım + 3 birim |
| Ticaret Modu | EXW |
| Keywords | High Voltage Vacuum Circuit Breaker |
|---|---|
| Packaging | Export wooden case packing |
| Material | Stainless Steel+Porcelain+Steel |
| Quantity | 1set+3units |
| Usage | Protection |