| Sıcaklık | -40°C~+40°C |
|---|---|
| Anma akımı | 630A |
| Görev | Aşırı yükleme |
| Kurulum | Sabit |
| Kutup numarası | 1p |
| Anahtar kelimeler | Direğe monte devre kesici |
|---|---|
| Malzeme | çelik/porselen/paslanmaz çelik |
| Standart | GB/T11022-1999 |
| Miktar | 1 takım + 3 birim |
| Rüzgar hızı | 700 Pa |
| Malzeme | Porselen/Çelik |
|---|---|
| Anma akımı | 1000A |
| Mekanik Yaşam | 50 |
| İsimlendirilmiş voltaj | 12kV-36kV |
| Maks. Sıcaklık | + 40°C |
| Malzeme | Seramik+çelik+Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Renk | gri |
| Standart | GB/T 311.6-2005 |
| İsimlendirilmiş voltaj | 630A |
| Örnek | Siparişten sonra ücretsiz |
| Güncel Beğeni | 1250A |
|---|---|
| Rating Voltajı | 12KV |
| Sıklık | 50HZ/60HZ |
| Malzeme | Porselen/paslanmaz çelik/çelik |
| Örnek | Siparişten sonra ücretsiz |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik+Seramik+Çelik |
|---|---|
| Altitude | ≤3000m |
| Trade Mode | EXW |
| Temperature | -40℃~+70℃ |
| Pac50Hzkage | Export wooden case packing |
| Anma akımı | 1000A |
|---|---|
| Mekanik Yaşam | 50 |
| Rakım | ≤1000m |
| Çevre sıcaklığı | -30°C~+40°C |
| Deprem Şiddeti | 7 |
| Anma akımı | 630A/1000A/1250A |
|---|---|
| Mekanik Yaşam | 80 |
| İsimlendirilmiş voltaj | 12kV-36kV |
| Kullanımı | Korumak için |
| Ürün Adı | Tepegöz Elektrik İzolatörü |
| Anma akımı | 630A+630A/1000A/1250A |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz Çelik+Çelik+Seramik |
| Anahtar Kelime | Dış mekan vakumlu devre kesici/Üst Bağlantı Kesme Anahtarı |
| Ticaret Modu | EXW |
| Liman | Çin'deki Ana Liman |
| Renk | gri |
|---|---|
| Mevcut | 630A~1250A |
| Voltaj | 12kV~36kV |
| Kalite | Yüksek |
| Anahtar Kelime | Dış Mekan Ayırıcı Anahtar |