| Anahtar Kelime | Yüksek Gerilim Elektrik İzolatörü |
|---|---|
| Örnek | Siparişten sonra ücretsiz |
| Kurulum | Sabit |
| Rakım | ≤1000m |
| Güncel Beğeni | 1000A |
| Anma akımı | 1000A |
|---|---|
| Ürün Türü | Dış mekan yüksek gerilim elektrik izolatörü |
| Ticaret Koşulları | EXW |
| Malzeme | Porselen/Çelik/Paslanmaz Çelik |
| Belirli Sıklık | 50/60hz |
| Anahtar Kelime | Yüksek gerilim izolatör anahtarı |
|---|---|
| Uygulama | Havai enerji hatları |
| Adedi | 1 grup |
| Kullanımı | Koruma |
| Sıcaklık | -40°C~+40°C |
| Renk | gri |
|---|---|
| Anma akımı | 630A |
| Mekanik Yaşam | 50 |
| Paketleme | Tahta sandık ambalajını ihraç et |
| Ürün Adı | Yüksek Gerilim Elektrik İzolatörü |
| Güncel Beğeni | 630A/1000A/1250A |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz Çelik+Porselen+Çelik |
| Miktar | 2 (1 birim+1 takım) |
| Kullanımı | Koruma |
| Anahtar kelimeler | Yüksek Gerilim Vakumlu Devre Kesici |
| Ürün Adı | GW9-10 Yüksek Gerilim Elektrik İzolatörü |
|---|---|
| Kullanımı | Kırma/Kontrol Etme |
| Kalite | Yüksek Kalite |
| Kurulum | Sabit |
| mekanik zaman | 50 |
| Maks. Akım | 1250A |
|---|---|
| Ürün Adı | GW9 serisi dış mekan bağlantı kesme anahtarı |
| sıralama | Yüksek Gerilim Vakumlu Devre Kesiciler |
| Kullanımı | Güç Kesme |
| Maksimum Sıcaklık | 40°C |
| Mekanik Yaşam | 50 |
|---|---|
| Max. Voltaj | 36kV |
| Ticaret Koşulları | EXW |
| Miktar | 1 set için 3 birim |
| Renk | gri |
| Ürün Adı | GW9-10 Yüksek gerilim izolatör anahtarı |
|---|---|
| Kullanımı | Koruma veya kontrol |
| Uygulama | Dağıtım enerji hattı |
| Özellik | Taşınabilir/Küçük alan |
| Standart | GB/T 11022-2011 |
| Malzeme | Porselen |
|---|---|
| İsimlendirilmiş voltaj | 12kV |
| Mekanik Yaşam | 50 |
| Renk | Gri |
| Liman | Shenzhen/Guangzhou |