| Malzeme | Porselen/Çelik/Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Renk | gri |
| Örnek | Siparişten sonra ücretsiz |
| sıralama | Yüksek Gerilim Vakumlu Devre Kesici |
| Standart | Büyük Britanya 1985-2014 |
| Malzeme | Porselen+Çelik |
|---|---|
| İsimlendirilmiş voltaj | 12KV |
| Mekanik Yaşam | 50/50/80 |
| Liman | Çin'deki Ana Liman |
| Uygulama | Yüksek gerilim elektrik dağıtımı |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik+Seramik+Çelik |
|---|---|
| Yapı | Sabit tip |
| Standart | IEC62271-100 |
| Mekanik Zamanlar | 10000 |
| Kullanımı | Yüksek voltaj |
| Standart | GB1984-2003/GB1985-2014 |
|---|---|
| Ticaret Modu | EXW |
| Kurulum | Sabit |
| sıralama | GW9 Serisi dış mekan ayırıcı anahtarı |
| Kullanımı | Koruma |
| Renk | gri |
|---|---|
| Anma akımı | 630A |
| Mekanik Yaşam | 50 |
| Ürün Adı | Kancalı Anahtar |
| Sıklık | 50Hz |
| Uygulama | Havai enerji hatları |
|---|---|
| Örnek | Siparişten sonra ücretsiz |
| Renk | gri |
| Kutup Numaraları | 1p |
| Liman | Çin'deki Ana Limanlar |
| Örnek | Siparişten sonra ücretsiz |
|---|---|
| Ticaret Modu | EXW |
| Liman | Çin'deki Ana Limanlar |
| Paket | Tahta sandık ambalajını ihraç et |
| Uygulama | elektrik sistemi |
| Anma akımı | 1250A |
|---|---|
| Belirli Sıklık | 50Hz |
| Kullanımı | Korumak veya Kontrol Etmek İçin |
| Anahtar Kelime | Yüksek Gerilim Kesme Şalteri |
| Kurulum | Sabit |
| sıralama | Vakum Devre Kesiciler |
|---|---|
| Türü | Dış mekan kancalı bağlantı anahtarı |
| Voltaj | 12~36kV |
| Anahtar kelimeler | Yüksek gerilim izolatör anahtarı |
| Sıcaklık | -40°C~+40°C |
| Maks. Akım | 1250A |
|---|---|
| Ürün Adı | Çalıştırılan Bağlantı Kesme Anahtarı |
| sıralama | Vakum Devre Kesiciler |
| Renk | Gri |
| Miktar | 3 adet (1 takım) |