| Malzeme | Seramik/Çelik/Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Voltaj | 12kV-36kV |
| Mekanik Zamanlar | 50/50/80 |
| Güncel Beğeni | 1000A |
| Liman | Çin'deki Ana Limanlar |
| Güncel Beğeni | 1250A |
|---|---|
| Türü | GW9-10'un yeni tip modeli |
| Voltaj | 12kV/24kV/36kV |
| Mekanik Zamanlar | 80 |
| Rakım | ≤1000m |
| Anma akımı | 1250A |
|---|---|
| Mekanik Yaşam | 80 |
| Max. Voltaj | 36kV |
| Malzeme | Seramik/Çelik/Paslanmaz Çelik |
| Anahtar kelimeler | Açık Kanca |
| Renk | gri |
|---|---|
| Anma akımı | 630A |
| Görev | Aşırı yükleme |
| Miktar | 1 set için 3 birim |
| Anahtar Kelime | Kanca |
| Malzeme | Çelik+Paslanmaz çelik+Seramik |
|---|---|
| Standart | GB1985-2014 |
| Anma akımı | 630A |
| Miktar | 3 ünite |
| Mekanik Yaşam | 50 |
| Rating Voltajı | 12KV |
|---|---|
| Mekanik Yaşam | 10000 kez/(50/80) kez |
| MOQ | 1 birim + 1 takım |
| Kullanımı | Koruma |
| Liman | Çin'deki Ana Limanlar |
| Renk | Gri |
|---|---|
| Anma akımı | 630A-1250A |
| Mekanik Yaşam | 50 |
| Görev | Aşırı yükleme |
| Uygulama | Dağıtım Sistemi/Trafo Merkezi/Dış Mekan |
| Adedi | 1 grup |
|---|---|
| Paketleme | ahşap kasa |
| malzeme | Çelik/Porselen |
| Örnek | Siparişten sonra ücretsiz |
| Anahtar Kelime | Yüksek Gerilim Kesme Şalteri |
| Anahtar Kelime | Yüksek gerilim izolatör anahtarı |
|---|---|
| Uygulama | Güç iletim trafo merkezi |
| Kullanımı | kırma/bağlama |
| Rakım | 1250A |
| Malzeme | 1000 m'yi geçmeyin |
| Anma akımı | 630A/1000A/1250A |
|---|---|
| Görev | Son Dakika |
| Miktar | 1 grup için 3 birim |
| Anahtar Kelime | Yüksek gerilim izolatör anahtarı |
| Uygulama | elektrik sistemi |