| Anahtar Kelime | Yüksek Gerilim Kesme Şalteri |
|---|---|
| Uygulama | Yenilenebilir Enerji Sistemi |
| Standart | GB/T 11022-2011 |
| Adedi | 1 grup |
| Malzeme | Porselen/paslanmaz çelik/çelik |
| Model numarası | GW9-10 |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Yüksek Gerilim Kesme Şalteri |
| Miktar | 1 Grup (3 ünite) |
| Standart | GB1985-2014 |
| Ticaret Modu | EXW |
| Mevcut | 630A-1250A |
|---|---|
| Türü | Yüksek gerilim izolatör anahtarı |
| Voltaj | 12kV-36kV |
| Uygulama | Açık hava dağıtım sistemi |
| Miktar | 1 grup için 3 birim |
| Ürün Adı | GW9-10 Yüksek gerilim izolatör anahtarı |
|---|---|
| Türü | Açık kancalı anahtar |
| Anahtar kelimeler | Yüksek gerilim izolatör anahtarı |
| Malzeme | Seramik+çelik+Paslanmaz çelik |
| Miktar | 3 adet (1 takım) |
| Renk | gri |
|---|---|
| Güncel Beğeni | 630A |
| Görev | kırma/bağlama |
| Miktar | 1 set için 3 birim |
| Anahtar Kelime | Yüksek gerilim izolatör anahtarı |
| Maksimum akım | 1250A |
|---|---|
| Türü | Açık kancalı anahtar |
| Max. Voltaj | 36kV |
| Anahtar kelimeler | HV ayırıcı anahtarı |
| Malzeme | Seramik+Çelik |
| Sıcaklık | -30 ℃ -40 ℃ |
|---|---|
| Mekanik Yaşam | 80 |
| Max. Voltaj | 36kV |
| Kullanımı | Koruma |
| Rüzgar hızı | 700 Pa |
| Uygulama | Elektriksel sistemler |
|---|---|
| Model numarası | GW9-10/1250A |
| Kullanımı | Kırmak için |
| Anahtar Kelime | Dış Mekan Ayırıcı Anahtar |
| Kurulum | Sabit |
| Renk | Gri |
|---|---|
| Anma akımı | 630A |
| Mekanik Yaşam | 50 |
| Ürün Adı | Kancalı Anahtar |
| Sıklık | 50Hz |
| Güncel Beğeni | 1250A |
|---|---|
| Türü | Dış Mekan Ayırıcı Anahtar |
| İsimlendirilmiş voltaj | 12kV-36kV |
| Mekanik Yaşam | 80 |
| Anahtar kelimeler | HV ayırıcı anahtarı |