| Kurulum | Sabit |
|---|---|
| Standart | Büyük Britanya 1985-2014 |
| Anahtar Kelime | Yüksek Gerilim Kesme Şalteri |
| Renk | gri |
| Paket | Tahta sandık ambalajını ihraç et |
| Renk | Gri |
|---|---|
| Malzeme | Porselen/Çelik |
| Anma akımı | 630A |
| Maks. Akım | 1250A |
| Paketleme | Tahta sandık ambalajını ihraç et |
| Anma akımı | 1000A |
|---|---|
| Mekanik Yaşam | 50 |
| Max. Voltaj | 36kV |
| Kullanımı | Yüksek voltaj |
| Ürün Türü | Kancalı Anahtar |
| Anma akımı | 1250A |
|---|---|
| Türü | Ayırıcı Anahtar |
| İsimlendirilmiş voltaj | 12kV |
| Uygulama | Dışarıda |
| Mekanik Yaşam | 80 |
| Kullanımı | Koruma |
|---|---|
| Güncel Beğeni | 1000A |
| Rating Voltajı | 12kV-36kV |
| Rüzgar hızı | <700 Pa |
| Frekans Değerlendirmesi | 50/60hz |
| Maks. Gerilim | 36kV |
|---|---|
| Maksimum akım | 1250A |
| Mevcut Puan | 630A |
| Sıklık | 50Hz |
| Uygulama | Elektrik Enerjisi İletimi |
| Liman | Çin'deki Ana Limanlar |
|---|---|
| Operasyon | Manuel/Otomatik |
| Model | GW9-10/1000A |
| Maks. Gerilim | 36kV |
| Kullanımı | Kırma/Kontrol Etme |
| Standart | Büyük Britanya 1985-2014 |
|---|---|
| sıralama | Dış mekan vakumlu devre kesici |
| Anma akımı | 630A |
| İsimlendirilmiş voltaj | 12KV |
| Paket | ahşap kasa |
| Standart | GB/T 11022-2011 |
|---|---|
| Kurulum | Sabit |
| sıralama | Yüksek Gerilim Vakumlu Devre Kesici |
| Miktar | 1 set için 3 birim |
| Anahtar Kelime | Yüksek Gerilim Kesme Şalteri |
| Güncel Beğeni | 1000A |
|---|---|
| Rating Voltajı | 12KV |
| Ticaret Koşulları | EXW |
| MOQ | 1 set için 3 birim |
| Liman | Çin'deki Ana Limanlar |