| Türü | Yüksek gerilim kancalı anahtar |
|---|---|
| Uygulama | Dışarıda |
| Anahtar kelimeler | Dikey Kesme Anahtarı |
| Özellik | Küçük alan |
| Maks. Akım | 1250A |
| Mevcut | 1250A |
|---|---|
| Rating Voltajı | 12KV |
| Anahtar kelimeler | Yüksek Gerilim Elektrik İzolatörü |
| Malzeme | Seramik+Çelik |
| Kullanımı | Koruma |
| Maksimum akım | 1250A |
|---|---|
| Max. Voltaj | 36kV |
| Kullanımı | Bağlantıyı Kesmek ve İzolasyon İçin |
| Anahtar Kelime | Dış Mekan Ayırıcı Anahtar |
| Kurulum | Sabit |
| Rakım | 1000m'yi aşmayan |
|---|---|
| Özellik | Portatif |
| Mekanik Yaşam | 50 |
| Uygulama | Yüksek Voltajlı güç aktarımı |
| Maksimum akım | 1250A |
| Anma akımı | 630A-1250A |
|---|---|
| Türü | Dış Mekan Ayırıcı Anahtar |
| İsimlendirilmiş voltaj | 12kV/36kV |
| Uygulama | Dağıtım sistemi |
| Mekanik Yaşam | 50/50/80 |
| Standart | Büyük Britanya 1985-2014 |
|---|---|
| Liman | Çin'deki Ana Limanlar |
| Adedi | 1 grup |
| Ticaret Modu | EXW |
| Örnek | Siparişten sonra ücretsiz |
| Malzeme | Seramik+Çelik |
|---|---|
| Anma akımı | 630A |
| Mekanik Yaşam | 50 |
| Liman | Çin'deki Ana Limanlar |
| Türü | Yüksek gerilim dış izolatör anahtarı |
| Renk | gri |
|---|---|
| Anma akımı | 630A |
| Mekanik Yaşam | 50 |
| Türü | Yüksek gerilim izolatör anahtarı |
| Paketleme | ahşap kasa |
| Rakım | ≤1000m |
|---|---|
| Deprem Şiddeti | 8 seviye |
| Sıcaklık | -40°C~40°C |
| Rüzgar hızı | 700 Pa |
| Güncel Beğeni | 1000A |
| Adedi | 1 grup |
|---|---|
| Güncel Beğeni | 630A |
| mekanik zaman | 50 |
| Liman | Çin'deki Ana Limanlar |
| Paketleme | ahşap kasa |