| Rated Frequency | 50Hz |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Type | Outdoor |
| Altitude | ≤3000m |
| Wind Speed | 700Pa |
| Renk | Gri |
|---|---|
| Mekanik Yaşam | 10000 kez |
| Kutup numarası | 3 direk |
| Paketleme | Tahta sandık ambalajını ihraç et |
| Ticaret Modu | EXW |
| Rated Voltage | 12kV |
|---|---|
| Rated Current | 630A |
| Rated Frequency | 50Hz |
| Weight | 165kg |
| Altitude | Lower than 3000m |
| Pil Voltajı | 48VDC |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi | 230V |
| İsimlendirilmiş güç | 5000W |
| Maksimum Verimlilik | %93 |
| Çalışma sıcaklığı | 0-55°C |
| Anma akımı | 630A |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz Çelik+Porselen |
| Miktar | 2 (1 birim+1 takım) |
| Kullanımı | Koruma |
| Ticaret Modu | EXW |
| Kalite | Üst |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz Çelik+Çelik+Seramik |
| Miktar | 2 (1 birim+1 takım) |
| Anahtar kelimeler | Dış mekan vakumlu devre kesici |
| Renk | Gri |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Anma akımı | 630A |
| İsimlendirilmiş voltaj | 12KV |
| Uygulama | Dışarıda |
| Türü | vakum devre kesici |
| Giriş Voltajı | AC 110-240V |
|---|---|
| Girdi en yüksek gücü | 260W |
| Çıkış Voltajı | 12v/24v |
| Paket | Karton kutu |
| Şarj Zamanı | 0.5-20 saat. |
| Güncel Beğeni | 630A |
|---|---|
| Miktar | 4 (1set+3ünite) |
| Uygulama | Yüksek Gerilim Trafo Merkezi |
| Rakım | ≤3000m |
| Standart | GB/T11022-1999 |
| Şarj çıkışı | Akü klemesi |
|---|---|
| Kabuk malzemesi | Metal+Plastik |
| Giriş Voltajı | 12v 24v |
| Çıktı Akımı | 12V-20AH 24V-12AH |
| şarj akımı | 0-10000 ((mA) |