| Şarj Zamanı | 0.5-20 saat. |
|---|---|
| Paket | Karton kutu |
| şarj akımı | 0-20000 ((mA) |
| Uygulama | Araba/Ev/Gemi... |
| türü | Güç kaynağı adaptörü |
| Renk | Sarı |
|---|---|
| Kabuk malzemesi | Metal |
| Çıkış Voltajı | 12v/24v |
| Giriş Voltajı | 130-250V |
| Sıklık | 50Hz/60Hz |
| Çıkış Voltajı | 12v/24v |
|---|---|
| Giriş gücü | 260W |
| Kendi kendini onarma | - Evet. |
| Liman | DC/AC |
| şarj akımı | 0-10000 ((mA) |
| Rating Voltajı | 12KV |
|---|---|
| Türü | kontrolörlü vakumlu devre kesici |
| Standart | GB1984-2003 |
| Anahtar Kelime | Vakumlu Elektrikli Kesici |
| Min. dak. Temperature Sıcaklık | -40°C |
| Adaptör Pil Tipi | kurşun-asit akü, su aküsü, kuru akü, bakım gerektirmeyen akü |
|---|---|
| Görüntüle | LED/LCD |
| Çıkış Voltajı | 12v |
| Giriş Voltajı | 100-250V |
| Sıklık | 50Hz/51Hz |
| Şarj Zamanı | 2-12 saat |
|---|---|
| maksimum akım | 6A |
| özelleştirme | - Evet. |
| Özelleştirme MOQ | 500 adet |
| Renk | Mavi+Siyah |
| Paketleme Özellikleri | 205*110*60 |
|---|---|
| maksimum akım | 6A |
| Ağırlık | 0.38kg |
| MOQ | 50 parça |
| Aşırı sıcaklık koruması | - Evet. |
| Pil Türü | kurşun-asit akü, su aküsü, kuru akü, bakım gerektirmeyen akü |
|---|---|
| LED Işıklandırma | - Evet. |
| Giriş Voltajı | 12v 24v |
| Sıklık | 50Hz/57Hz |
| şarj akımı | 0-10000 ((mA) |
| Renk | Gümüş |
|---|---|
| Sıklık | 50Hz |
| İsimlendirilmiş voltaj | 12KV |
| Mekanik Yaşam | 10000 kez |
| Kutup | 3P |
| Çıkış Voltajı | 110V-250V |
|---|---|
| Renk | Gümüş |
| Sıklık | 50Hz |
| Standart | GB4706.1-2005 |
| şarj akımı | 0-10000 ((mA) |