| Paket | Karton kutu |
|---|---|
| Renk | Mavi/Sarı/Gümüş |
| Adedi | 50 adet. |
| Kabuk malzemesi | metal/plastik |
| Paket | Karton kutu |
|---|---|
| Standart | GB4706.18-2014 |
| Özelleştirme MOQ | 100 adet. |
| Kabuk malzemesi | metal/plastik |
| Type | Outdoor Vacuum Circuit Breaker |
|---|---|
| Rated Current | 1250A |
| Altitude | ≤3000m |
| Rated Frequency | 50Hz |
| Type | Vacuum Circuit Breaker |
|---|---|
| Rated Current | 630A |
| Frequency | 50Hz |
| Standard | GB1984-2003 |
| Rated Current | 630A/1250A |
|---|---|
| Mechanical Life | 10000 times |
| Quantity | 4 (1set+3units) |
| Application | Substation |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik+Seramik+Çelik |
|---|---|
| Altitude | ≤3000m |
| Trade Mode | EXW |
| Temperature | -40℃~+70℃ |
| Rating Voltajı | 12KV |
|---|---|
| Türü | kontrolörlü vakumlu devre kesici |
| Standart | GB1984-2003 |
| Anahtar Kelime | Vakumlu Elektrikli Kesici |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik+Seramik |
|---|---|
| Standart | GB1984-2003 |
| Ticaret Modu | EXW |
| Miktar | 1 takım + 3 birim |